Kates mazuļu skola gaida tieši tevi!
Mazuļu skoliņa aicina Tevi un Tavu mazuli piedalīties mūsu aizraujošajās nodarbībās, kurās kopā muzicēsim, spēlēsimies un mācīsimies!
Uz katru nodarbību, ņemot vērā katras vecuma grupas vajadzības un attīstības īpatnības, tiek veidoti uzdevumi, kas veicina smalkās motorikas un acu un rokas koordinācijas attīstību, kā arī palīdz attīstīt bērnu izpratni par apkārtējo pasauli.
Mūsu nodarbības ir bagātinātas ar muzikālām aktivitātēm, rotaļām un stāstiem, kas ne tikai nodrošina jautru un produktīvu laiku kopā ar citiem vienaudžiem,
bet arī veicina emocionālo saikni starp Tevi un Tavu mazuli.

Pievienojies mums, lai kopā radītu neaizmirstamus mirkļus un dotu savam bērnam mīlošu un atbalstošu sākumu viņa mācību un attīstības ceļojumā iepazīstot bērnudārza vidi mierīgos un nepiespiestos apstākļos!

Gaidam bērniņus līdz 2 gadu vecumam!