Strādājam katru darba dienu 7:30-18:30*

*Izņemot:
dienas starp ziemassvētkiem un jauno gadu
sanitāro nedēļu augustā (pēdējā nedēļa pirms pirmā septembra)
Lūsēni
bērniem vecumā no 1g6m līdz 3 gadiem
Pūcēni
bērniem no 3 līdz 7 gadiem

(pieaugušo un bērnu attiecība grupās 1:7)
Darba laiks
Droši un ērti
Montesori Kates skola Raunas ielā 44
aicina ar savām plašajām (variāk nekā 400m2), labi aprīkotajām telpām
Pirmsskolas grupas
Ieejas vdurvis aprīkotas ar drošības kodu un durvju zvanu, nav atveramas pat lielākajiem bērniem.

Iespējams piebraukt pie pašām bērnudārza durvīm norobežotā stāvvietā (pie barjeras paņemot čipu 20 minūtes stāvēšana bez maksas)
Mūzikas nodarbībās tiek integrētas dziesmas un muzikālie skaņdarbi, kas saistīti ar latviešu gadskārtu svētkiem, tādējādi sniedzot bērniem iespēju izprast un piedzīvot tradicionālās kultūras vērtības caur mūziku.
Mums ir ļoti svarīgi, lai bērniem būtu pieejama vadlīnijās balstīta fiziskā attīstība, tādēļ mums ir sporta nodarbības visos vecumposmos.
Šajā programmā mēs pievēršamies ne tikai programmēšanas pamatiem, bet arī loģiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmju attīstīšanai.
Mūzika
Sports
Mācību maksā iekļautās mācību programmas
Papildus montesori izglītībai mācību maksā iekļautas arī citas bērnu vispusējai attīstībai nozīmīgas progammas.
Īpaši izsrādāta programma, kas palīdz bērniem attīstīt savas plānošanas un organizēšanas prasmes īstenojot savas idejas.
Kates ideju inkubātors
Sadarbībā ar starptautisko organizāciju "Action for happiness" īstenojam programmu bērnu pozitīvas emocionālās attīstības, laipnības un laimes sajūtas veicināšanai.
Action for happiness ambasador
Interešu izglītības pulciņi
Individuālās montesori nodarbības
Darbojoties ar autentiskiem montesori materiāliem mūsu zinošo pedagogu atbalstīti, bērni spēj atklāt skaistumu izglītības pasaulē, rodot prieku un pašmotivāciju jaunu prasmju un zināšanu apgūšanā.
Tilda Publishing
Kurā pašvaldībā esat deklarēti?