Strādājam katru darba dienu 7:30-18:30*

*Izņemot:
dienas starp ziemassvētkiem un jauno gadu
sanitāro nedēļu augustā (pēdējā nedēļa pirms pirmā septembra)
Saulstariņi
bērniem vecumā no 1,5-3 gadiem (12 vietas)

Pētnieki
bērniem no 3 līdz 7 gadiem. (14 vietas)
Darba laiks
Droši un ērti
Montesori Kates skola Kalnciema ielā 141
aicina ar savām mīļajām ģimeniskajām telpām un plašo rotaļu laukumu.
Pirmsskolas grupas
Ieejas vārti aprīkoti ar drošības kodu, kas tiek izsniegts tikai iestādes izglītojamo vecākiem un darbiniekiem.

Auto iespējams noveitot Kalnciema ielas malā tieši pie bērnudārza bez maksas.
Mūzikas nodarbībās tiek integrētas dziesmas un muzikālie skaņdarbi, kas saistīti ar latviešu gadskārtu svētkiem, tādējādi sniedzot bērniem iespēju izprast un piedzīvot tradicionālās kultūras vērtības caur mūziku.
Mums ir ļoti svarīgi, lai bērniem būtu pieejama vadlīnijās balstīta fiziskā attīstība, tādēļ mums ir sporta nodarbības visos vecumposmos.
Šajā programmā mēs pievēršamies ne tikai programmēšanas pamatiem, bet arī loģiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmju attīstīšanai.
Mūzika
Sports
Mācību maksā iekļautās mācību programmas
Papildus montesori izglītībai mācību maksā iekļautas arī citas bērnu vispusējai attīstībai nozīmīgas progammas.
Īpaši izsrādāta programma, kas palīdz bērniem attīstīt savas plānošanas un organizēšanas prasmes īstenojot savas idejas.
Kates ideju inkubātors
Sadarbībā ar starptautisko organizāciju "Action for happiness" īstenojam programmu bērnu pozitīvas emocionālās attīstības, laipnības un laimes sajūtas veicināšanai.
Action for happiness ambasador
Papildus pulciņi
Individuālās montesori nodarbības
Darbojoties ar autentiskiem montesori materiāliem mūsu zinošo pedagogu atbalstīti, bērni spēj atklāt skaistumu izglītības pasaulē, rodot prieku un pašmotivāciju jaunu prasmju un zināšanu apgūšanā.
Tilda Publishing
Kurā pašvaldībā esat deklarēti?