Piesakies jau tagad!
Bērna vecums
Kura filiālē jums būtu ērtāka?
Personas datu apstrādes un aizsardzības politika
Montesori Kates skola, ir pārzinis jūsu kā bērna likumiskā pārstāvja un jūsu bērna personas datu apstrādei. Informējam, ka Montesori Kates skola apstrādā jūsu bērna un jūsu kā likumiskā pārstāvja personas datus atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) prasībām.

Personas datu apstrādes nolūki

1) Izglītības process: Saņemt informāciju par uzņemtajiem izglītojamajiem no pirmsskolu reģistra e-pakalpojuma, kā arī informāciju saistībā ar bērna uzņemšanu skolā.

2) Mācību process: Organizēt un nodrošināt mācību procesu, t.sk. uzraudzīt bērna progresu un informēt par to.

3) Pedagoģiskais process: Nodrošināt nepieciešamās dokumentācijas uzturēšanu, bērna personas lietas vešana.

4) Veselības aprūpe: Nodrošināt bērna profilaktisko veselības aprūpi un uzraudzīt bērna veselības stāvokli.

5) Izglītības procesa pārvaldība: Prognozēšana, pētniecība un statistiskā analīze.

6) Sūdzību un notikumu pārbaudes: Nodrošināt problēmu, sūdzību un citu notikumu pārbaudes.

7) Saziņa: Nodrošināt savstarpējo saziņu izmantojot E-klase sistēmu.

8) Ēdināšana: Nodrošināt bērna ēdināšanu, ņemot vērā alerģijas un citas veselības prasības.

9) Fotografēšana un filmēšana: Informēt par skolas organizētajiem pasākumiem un aktivitātēm, nodrošināt iespēju veikt bērna fotografēšanu un filmēšanu ar piekrišanu.

Saņēmēji, kam tiek nodoti personas dati

Informējam, ka bērna personas datus Montesori Kates skolai ir pienākums nodot:
  • Valsts izglītības informācijas sistēmai,
  • Citām izglītības iestādēm,
  • Medicīnas iestādēm vai ārstniecības personām,
  • Attiecīgajam pašvaldības departamentam,
  • Bērnu tiesības aizsardzības iestādēm,
  • Pirmsskolas personālam, kas nepieciešams darba pienākumiem,
  • Pirmsskolas ēdināšanas pakalpojumu sniedzējam.

Jūsu tiesības kā vecākam/likumiskajam pārstāvim

Jums ir tiesības piekļūt, labot vai dzēst jūsu vai jūsu bērna personas datus, kā arī tiesības iebilst pret datu apstrādi, prasīt datu apstrādes ierobežošanu un vērsties ar sūdzību Datu valsts inspekcijā.

Izmaiņas politikā

Montesori Kates skola var veikt izmaiņas šajā politikā. Ja iespējams, mēs informēsim jūs par šādām izmaiņām, bet aicinām regulāri pārskatīt šo politiku.