Piesakies jau tagad!
Bērna vecums
Kura filiālē jums būtu ērtāka?
Vecākiem
Info mūsu iestādes vecākiem par līdzfinansējumu, kavējumu pieteikumiem, nepieciešamajiem dokumentiem.
Ikdienā izmantojam tiešsaistes sistēmu Eliis gan iekšējāi komunikācijai, gan jaunumu paziņošanai. Tur arī iespējams paziņot par gaidāmajiem kavējumiem. (pamācība kā rīkoties meklējama šeit) kavējumus iespējams paziņot līdz par 8:10 no rīta, lai netiktu ieskaitīta ēdināšanas maksa par kavēto dienu.
Īsas slimošanas gadījumā Eliis komentārā norādāms, ka bērns ir apslimis. Vecākam ir tiesības attaisnot bērna kavējumu slimības gadījumā, ja slimības laiks nepārsniedz 5 dienas (jāiesniedz rakstiska attiasnojuma zīmē, forma meklējama Eliis dokumentu sadaļā)
Ilgākas slimošanas gadījumos, vai gadījumos, kad bērns ir ticis nosūtīts mājās ar infekciju slimības pazīmēm, atgirešanās pirmsskolā tikai ar ārsta izsneigtu zīmi- atzinumu, ka bērna veselības stāvoklis atļauj atgriesties grupiņā.
Ģimenes brīvdienas iespējams attaisnot tās atzīmējot Eliis sistēmā. Vecāku zīmēm attaisnotie kavējumi kalendārajā gadā (no 1. javāra līdz 31. decembrim) drīkst būt 60 darba dienas, lai saglabātu līdzfinansējumu.
Kā pieteikties pašvaldību līdzfinansējumam
Pašvalību līdzfinansējuma apmēri 2024. gadā
Pašvaldības līdzfinansējuma apjoms tiek pārrēķināts katru gadu janvārī basltoties uz pašvaldības pirmsskolu iepriekšējā mācību gada izmaksu shēmu. Pie mums ieguvējs ir vecāks, jo cena, par kuru vienojamies slēdzot līgumu- nemainās visā mūsu sadarbības laikā.

Valsts mērķdotācija obligātas pirmsskolas izglītības nodrošināšana tiek aprēķināta katru gadu janvārī balstoties uz situāciju iepriekšējā gada 1 septembrī. Tātad, ja bērnam pieci gadi paliek 2. septembrī (vai vēlāk mācību gada laikā), šajā mācību gadā valsts mērķdortāciju par šo bērnu neizmaksās, bet mēs atlaidi mācību maksai piešķirsim.
Kas veido mācību maksu?
  • Telpu īres un uzturēšanas izmaksas
  • Personāla algas
  • Tīrības, kārtības un teritorijas uzturēšanas izdevumi
  • Montesori materiālu un kancelejas preču izmaksas
  • Eliis, sakaru, grāmatvedības, juridisko pakalpojumu u.c. izmaksas
  • Svētku, dekorāciju, dāvanu un ekskursiju izmaksas
Kāpēc tās visas nesedz pašvaldības līdzfinansējums?

Pašvaldības līdzfinansējums tiek aprēķināts ņemot vērā pašvaldības izmaksas uz vienu bērnu savā pakļautība atrodamajās iestādēs. Atšķirībā no privātājām iestādēm, pāsvaldības izglītības budžets nesedz: telpu īri, komunālos maksājumus, grāmatvedības, juridiskos u.c. pakalpojumus, telpu uzturēšanas un remonta izmaksas, obligātās izglītības nodrošinošo skolotāju algas, ekskursiju, svētku un dāvanu izdevumus

Vienmēr esam atvērti jebkuriem jautājumiem, kas jūs satrauc vai interesē, ja nerodi atbildes te vai vecāku rokasgrāmatā- vērsies pie audzinātājām vari vadītājas!