Piesakies jau tagad!
Bērna vecums
Kura filiālē jums būtu ērtāka?
Stipendiju konkurss
Tā nu gadījies, ka vadītājai un dibinātājai dzimšanas dienas ir vienā datumā- 21.augustā. Kā dāvanu jums, katru gadu rīkojam stipendiju konkursu savos sociālajos tīklos, kuros iespējams tikt pie stipendijas mācību maksas segšanai VISAM mācību gadam!
Par konkursu
Katru gadu no 21.jūlijā līdz 21. augustam Montesori Kates skolas sociālajos tīklos tiek publicēts UZDEVUMS, kura idejas autori ir Kates skolas audzēkņi.

Dalībniekiem jāizpilda uzdevums (stāsts, foto, atbilde uz jautājumu) un tas jāievieto konkursa komentāru sadaļā.

Uzvarētāju notiekšana
Katru gadu tiek piešķirtas 2 stipendijas. Vienu piešķir tam komentāram, kurš saņēmis visvairāk "like" atzīmes. Bet par otru balso Kates skolas audzēkņi.
Piedalies
Atrodi konkursu mūsu soctīklos un izpildi tā uzdevumu.
Iesasiti ģimeni un draugus
Pasauc palīgus! Lai ģimene un draugi spiež "like" tavam ierakstam un nodrošina tavu uzvaru!
Gaidi rezultātus!
Uzvarētāji tiek notiekti 21. augustā un izziņoti 22. augustā mūsu soctīklos un uzrunāti personīgi.
2024/2025 gada konkurss
Konkursa nolikums pieejams šeit: