"Apgūt tehnoloģijas loģiku, pat pirms pieskārties datoram"
Izteikties tik skaidri,
lai pat robots spētu
izpildīt norādījumus.
Mūsdienās programmēšanas paguvi bērnis sāk jau trešajā klasē. Daudzi sākumskolas skolotāji norāda, ka bērniem tas sagādā grūtības, jo skārienjūtīgo ekrānu laikmentā bērniem nav izpratnes par tehnoloģijas pamatelementiem un darbībām ar tiem.

Mēs strādājam ar programmēšanas pamatu apmācību, lai bērniem veidotu izpratni par darbu ar tehnoloģijām, pat pirms tie pieskaras datoram.
Strādājam pie loģikas, izpratnes, un drošības darbā ar tehnoloģijām. Programmas apguves rezultātā bērns apgūst spēju izteikties tik sakidri, lai pat robots spētu izpildīt norādījumus.
Esam izveidojuši starptautisku projektu
"Unplugged coding adventure"
sadarbībā ar pirmsskolu no Slovēnijas, sākumskolu no Čehijas un pirmsskolu/sākumskolu no Itālijas!

Mērķis ir apgūt programmēšanas loģiku, drošību darbā ar tehnoloģijām, un izpratni par tehnoloģiskajiem programprocesiem, sadarbojoties ar citu Eiropas valstu skolēniem, paralēli veidojot izpratni par kultūratšķirībām, sniedzot bērniem iespēju starpkultūru izglītībai.
eTwinning projekts